Hakkımızda

A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.  2017 yılında Ankara'da kurulmuştur. Laboratuvarımız bünyesinde; iş sağlığı ve güvenlik hizmetleri, elektrik ve topraklama ölçümleri, basınçlı kap muayeneleri, kaldırma ve iletme makine muayeneleri yapılmaktadır.

Alanında uzman kadromuz ve mühendislerimiz ile, tam teçhizatlı laboratuvarımızda Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Müşteriye verilen hizmetlerinde müşteriye sunulan deney standart ve metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standart ve metotlarda sürekli gelişme gösteren, tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemeyi prensip edinmiştir.

Vizyonumuz

A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm hizmetlerinde tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı sektörün sürdürülebilir gelişmesindeki yerimizin tüm kamuoyunun takdir ve kabulünü kazanarak vurgulanmasını vizyon edinmiştir. Her Geçen Gün Kendini Geliştrimeyi benimsimiş Yapısıyla Sektörde Öncü Vizyon olmayı Hedflemiştir. 

Misyonumuz

A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standart ve metotlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun Proje çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.