Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz İller

Bolu Baca Kontrol

A-Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri olarak, özel cihazlar ve uzman ekibimiz ile Bolu Baca Kontrol işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Baca içerisindeki gazın güvenli bir şekilde dışarıya atılabildiğinden emin olduktan sonra verilen Baca Sızdırmazlık Raporu, güvenli olmadığında çok tehlikeli sonuçlar doğurabileceği için yalnızca yetkili kurumlar tarafından verilebilen bir rapordur.

A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından yapılan testlerde bacada bir sızdırma olup olmadığı dikkatle incelenir ve eğer varsa tespit edilerek tehlikeli sonuçların önüne geçilmiş olur.  Akredite baca kontrolü hizmetimiz ile eğer bacanız uygun ise doğalgaz baca uygunluk raporu alabilirsiniz.

Mevcut baca kontrolü varsa bu kontrollerin belli aralıklarla bir düzen içinde devam etmesi gerekmektedir A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri , Bolu Baca Muayenesi işlemini alanında uzman personelleri ile gerçekleştirmektedir.

Düzenli aralıklarla yapılması gereken baca kontrol Bolu 'de profesyonel hizmet anlayışı ve yasal düzenlemelere uygun bir şekilde çalışan A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri'nde güvenle yaptırabilirsiniz.


Bizlere aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve baca uygunluk muayenesi, baca sızdırmazlık belgesi ve raporu, akredite baca kontrol hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon: +90 312 446 46 59

E-Posta: info@a-arti.com

Faks: +90 312 446 46 59

Vergi Dairesi: Cumhuriyet V.D.

Vergi Numarası: 0011143680