HAKKIMIZDA
BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

A Artı Laboratuvar Muayene ve Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 2017 yılında Ankara dakurulmuştur. Laboratuvarımız bünyesinde; iş sağlığı ve güvenlik hizmetleri, elektrik ve topraklama ölçümleri, basınçlı kap muayeneleri, kaldırma ve iletme makine muayeneleri yapılmaktadır. Alanında uzman kadromuz ve mühendislerimiz ile, tam teçhizatlı laboratuvarımızda Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Devamı

Güvenliğiniz İçin Çalışıyoruz

PERİYODİK KONTROL

Güçlü Bir İş Yaratıyoruz

BELGELENDİRME

Bilgi Birikimimizi Paylaşıyoruz

TEST VE ÖLÇÜM

Sektörde Son Gelişmeler

HABERLER

Sızdırmazlık Testinin Önemi

Baca sızdırmazlık testi, o yerleşimde kullanılan baca sisteminin ne kadar güvenli olup olmadığını belgeleyen bir test türüdür. bu test mutlaka özel etkili kuruluşlar tarafından yapılmalıdır. A-Artı olarak bizler uzman ekibimiz, mühendislerden oluşan kadromuzla Türkiye'nin her yerine Baca Sızdırmazlık Testi hizmeti ulaştırmaktayız. Denetçilerimiz özel araç gereçler kullanarak baca sistemlerini kontrol ederek tamamen sızdırmaz olduğundan emin olmadan raporlandırma yapmamaktadırlar.

DEVAMINI OKU

Baca Uygunluk Kontrolünün Önemi

Baca sistemleri şahıs kullanımında olan binalardan fabrikalara, villalara  kadar çok geniş kullanımı olan ve ısınmada kullanılan gazın dışarı çıkmasını sağlayan sistemlerdir. Atık gazlar doğru bir sistemle dışarıya çıkamadığında büyük sorunların kaynağı olabileceği için mutlaka yasal standartlara uyularak yapılmalı ve bu uygunluk da kontrol edilmelidir. Baca uygunluk kontrolü sadece A-Artı gibi yetkili belgelendirme kuruluşları tarafından yapılabilmektedir. 

DEVAMINI OKU

Merak Ettiklerinizi Sorun

SIKÇA SORULAN SORULAR

A-Artı'nın Kalitesiyle Tanışın

REFERANSLAR

Whatsapp